100 procent subsidie voor BioFoam® spouwparels!

zondag 25 september 2011

Met de stimuleringsregeling ‘Dikke jas’ vergoedt de gemeente Hengelo tot 100% van het materiaalbedrag van BioFoam® spouwparels aan particulieren en VVE’s. Het doel is om hiermee de verduurzaming van de bestaande woningbouw in de gemeente te stimuleren.

Deze subsidie op BioFoam® wordt verleend omdat dit door IsoBouw ontwikkelde en gepatenteerde isolatiemateriaal de eerste schuimisolatie is dat Cradle to CradleCM gecertificeerd is. Het past daarom perfect in de doelstelling van de gemeente om met duurzame producten tot een verduurzaming van de bestaande woningbouw te komen.

Naast BioFoam® wordt er ook een subsidie verstrekt op grijze EPS parels (EPSHR met extra hoge isolatiewaarden) tot 70% van het materiaalbedrag. Op de normale witte EPS-parels kan een subsidie van 50% verkregen worden.

IsoBouw verdeelt de BioFoam® spouwparels in Nederland via de systeemaanbieder Termokomfort.

Klik hier voor meer informatie over BioFoam®.
Alle informatie over de stimuleringsregeling vindt u hier.